Incobex

Incobex to doświadczona firma, która na rynku obecna jest tak naprawdę od roku 1990. Jest konsekwencją restrukturyzacji Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowo – Handlowego o dokładnie tej samej nazwie. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia. Zajmuje się również produkcją obudów wykonanych z tworzyw poliestrowych. Z uwagi na rosnące wymagania klientów w roku 1998 do oferty firmy weszły również obudowy termoutwardzalne.

Decydując się na skorzystanie z tej firmy, kupić można między innymi rozdzielnie budowlane, złącza kablowe, złącza pomiarowe, złącza kablowo – pomiarowe, a także rozdzielnie stacjo transformatorowych.

Incobex od samego początku swojej działalności stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów. Powstają one z doskonałych materiałów, które gwarantują trwałość i niezawodność. Atutem firmy jest nowoczesny park technologiczny i dbałość o wszelkie procedury. Kupując rozdzielnie budowlane czy złącza kablowe Incobex, można być pewnym, że spełnią one swoją rolę.