Czym jest skrętka?

Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnej cywilizacji bez sterty kabli, które wiją się po biurach, domach i mieszkaniach tworząc kilku metrowe ciągi. I chociaż coraz większa ilość urządzeń odchodzi od tego typu rozwiązań to jednak kable i przewody są bardzo istotnym elementem dzisiejszej techniki.

Zastosowanie i wykorzystanie skrętki

Skrętka przede wszystkim używana jest do budowy sieci komputerowej w szczególności sieci lokalnej typu Ethernet. Konstrukcja skrętki pozwala na swobodne oraz skuteczne przesyłanie różnych form danych, zarówno tych cyfrowych jak i analogowych.

Rodzaje skrętek

Wyróżniamy rodzaje skrętek nieekranowaną, ekranowaną filią, która posiada dodatkowe płaszcze z folii oraz z metalowej siatki.

Sklep z artykułami elektrycznymi

Asortyment sklepu elektryczny.pl jest bardzo zróżnicowany. Znajdziemy w nim elementy elektryczne, które pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów, między innymi osprzęt elektroinstalacyjny, automaty schodowe oraz rozdzielnice natynkowe i podtynkowe. Sklep elektryczny.pl posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.