Licznik elektryczny

Szukasz licznika zużycia energii elektrycznej, który Cię nie zawiedzie? Stawiasz wyłącznie na najlepsze rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością? Nie uznajesz bylejakości? Chcesz kupić licznik, który zapewnia dokładny pomiar? Ten licznik zużycia energii elektrycznej to naprawdę świetny wybór.

Licznik został wykonany tak, aby można go było stosować w układać półpośrednich. Doskonale radzi sobie podczas współpracy z przekładnikami prądowymi o prądzie pierwotnym Ip z zakresu 5÷6000A oraz prądzie wtórnym 5A.

Licznik przeznaczony jest po półpośredniego pomiaru zużycia energii elektrycznej prądu przemiennego trójfazowego. Zalicza się go do liczników wzorcowanych statycznych. Pobór energii, który ma miejsce sygnalizuje miganie diod, które przypisane są do poszczególnych faz. Jedno mignięcie diody oznacza jeden impuls. Licznik charakteryzuje się dokładnością do 0,01, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem.

Wysokiej klasy licznik zużycia energii elektrycznej, który sprawdzi się w każdej sytuacji. To licznik, który naprawdę warto kupić.

Sklep elektryczny.pl zaprasza

Najlepszej jakości licznik elektryczny oferuje nasz sklep elektryczny.pl. Korzystne ceny i produkty tylko sprawdzonych producentów.